ولایت فقیه ، محور اصلی و پشتیبان محکم انقلاب اسلامی است

 

حجت‌الاسلام علی نعمت‌‌زاده امام جمعه مرند، در جمع بسیجیان شهرستان مرند اظهار داشت: ولایت قلعه و دژ محکم تشیع است و تا زمانی که شیعه در این قلعه و دژ محکم سنگر گرفته است هیچ خطری ارزش‌ها و آرمان‌های شیعه را نمی‌تواند مورد تهدید قرار دهد چرا که امامت و ولایت ضامن سلامت و صلابت آرمان‌های شیعی است.
وی، ولایت فقیه را محور اصلی و پشتیبان محکم انقلاب اسلامی دانست و گفت: اقتدار و بینش عمیق مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سبب خنثی شدن تمام توطئه‌های دشمنان قسم خورده نظام اسلامی، عزت و سرافرازی انقلاب را موجب شده است. 
امام جمعه مرند تصریح کرد: ولایت‌مداری به عنوان اصولی خدشه‌ناپذیر از چنان جایگاهی برخوردار است که هر کس در هر مقام و لباسی که باشد اگر در راه اهداف دشمنان نظام گام برداشته و جایگاه ولی فقیه را تضعیف کند، یا اهل نفاق است یا غفلت وی را در برگرفته است.
وی در ادامه اظهار داشت: همه ما باید شکرگزار نعمت بزرگ و مبارک ولایت فقیه باشیم.
نعمت‌زاده گفت: همه ما باید شکرگزار خداوند متعال باشیم در کشوری زندگی می‌کنیم که رهبری و مدیریت آن با ولایت فقیه بوده و ولایت فقیه در ادامه امامت و نبوت همچنین در استمرار حرکت انبیاء و ائمه (ع) است. 
وی خاطرنشان کرد: بهترین شکرگزاری نعمت مبارک ولایت، گام برداشتن در راهی است که ولی فقیه در آن گام بر می‌دارد و آین راه، راه خداوند متعال و ادامه راه انبیاء و امامت است. 
امام جمعه مرند در ادامه سخنان خود اضافه کرد: امروز رهبری عزیز نظام مقدس جمهوری اسلامی در اوج پاکی و اخلاص است و در هیچ کشوری مسئول و مدیری حتی در کوچک‌ترین اندازه هم در پاکی، اخلاص و رهبری به پای ولی فقیه ما نمی‌رسد.
حجت الاسلام نعمت زاده با اشاره به وجود انواع توطئه‌های فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب گفت: شما جوانان و سربازان ولایت باید در همه حال هوشیار باشید و به خودسازی معنوی اهتمام بیشتری بورزید تا در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمنان نظام مقدس اسلامی با صلابت ایستادگی کرده باشید.
گفتنی است این دیدار با همت معاونت تربیت و آموزش و طرح صالحین سپاه مرند در قالب طرح ناصرین برگزار گردید. و در پایان مراسم به سربازان نمونه و همچنین کسانی که نامشان همنام مبارک حضرت علی (ع) بود جوایزی اهدا شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید