تبریز، شهر محبوب جهانی

تبریز، شهر محبوب جهانی


ویکی پدیارستوران تبریز در مریلند آمریکا :
 
امروز هم سعی داریم شما را با نشانه ای دیگر از تبریز در دنیا آشنا کنیم ، واینک کشور آمریکا و تصاویری از رستوران تبریز در شهر بالتیمور واقع در ایالت مریلند برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم موجبات رضایتتان را فراهم آورده باشیم.


رستوران

آمریکا

رستوران تبریز مریلند

رستوران تبریز در نیویورک:

صاحب این رستوران سعی کرده با ایجاد فضایی دلنشین و برگرفته از فرهنگ شرقی مردم نیویورک را با تجربه جدیدی مواجه کند ، استفاده از غذاهای ایرانی همراه با قلیان این فرصت را در اختیار مردم نیویرک -که شهری72 ملتیست- قرار میدهد تا به همراه استفاده از غذاهایه خوشمزه با فرهنگ مشرق زمین نیز ارتباط برقرار کنند.

نکته قابل توجه این رستوران نام آن است که صاحب این رستوران برایش انتخاب کرده. همانطور که در جاهای مختلف شاهد رستوران هایی هستیم که غذاهای محلی کشور های خود را با نام آن کشور در اختیار مردم دنیا قرار داده و آن ها را با فرهنگ خود آشنا میسازند (مانند رستوران های چینی و ایتالیایی و ...) حال در قلب بزرگترین شهر دنیا رستوران تبریز با ارائه غذاهای محلی ایرانی و ترکی سعی دارد تا سلیقه و ذاعقه مردم ایران و به خصوص آذربایجان را به مردم نیویورک نشان دهد.

نیویورک


خیابانی در کشور باکوی آذربایجان:
 
آذربایجان ، کشوری در شمال غربی ایران ، تنها کشوری که به همراه ایران تشیع را به عنوان مذهب رسمی خود انتخاب کرده و به خاطر اشتراکات فرهنگی و زبانی فراوان همواره روابط نزدیک و دوستانه ای باهم داشته اند. خیابانی با نام تبریز در پایتخت این کشور باکو وجود دارد ، خیابان تبریز یکی از شریان های اصلی بخش زیبایی از شهر باکو بوده که می توان به پارک ها ، پیاده گذر ها و ابنیه های مهم در اطراف این خیابان اشاره
کرد ، سایت Bilgipolis تصاویری از این خیابان و ابنیه های اطراف آن تهیه کرده که به شما مخاطبان عزیز تقدیم میگردد.

خیابان تبریز

از خیابان نظامی گنجوی، به خیابان تبریز می‌پیچی و از تقاطع خیابان خاقانی رد می‌شوی...

مفاخر باکو

مفاخر ملی آذربایجان در کتاب‌خانه‌ی ملی‌شان، نام‌های زیر را می‌خوانی: نظامی گنجوی، خاقانی شروانی، صائب تبریزی، میرزا فتح‌علی آخوندزاده و حتی محمد حسین شهریار با پایتختی تبریز نوشته شده..!


tabriz street

خیابان تبریز در کالیفرنیا:
 
شهر مودستو ، شهری زیبا و با درختان انبوه ، از افراد معروف این شهر می توان از جرج لوکاس کارگردان و تهیه کننده معروف سینما و خالق فیلم معروف جنگ ستارگان نام برد و اما بهانه اصلی ما از معرفی این شهر وجود خیابانی با نام تبریز در این شهر می باشد ، خیابان تبریز واقع در مرکز شهر مودستو در منطقه ای که قیمت ویلاهایش بیش از 200 هزار دلار ارزش دارد.

tabriz street
خیابان تبریز

اما خداییش آخرش هرچه کنند هیچ جایی خود تبریز زیبای پیر نمیشه...ائل گلی

مسجد کبود
/ 0 نظر / 116 بازدید