تصاویر بازی تراکتور - ملوان

به افتخار تراکتور آسیایی! تراکتور سازی از شروع تا پایان فصل یازدهم کماکان بعنوان یکی از مدعیان جام مطرح شد ونشانه های بزرگی در فوتبال ایران را بار ها در کنار دیگر مدعیان به اثبات رساند .

سایت گل – امروز یک بار دیگر تاریخ فوتبال خطه آذربایجان ورق دیگری خورد تا در پروسه تکاملی خود وارد فاز دیگری شود که اینبار حضور در عرصه های بین المللی سر اغاز آن خواهد بود .


 تراکتور سازی در بعد دوری 7 ساله از سطح اول فوتبال کشور بازگشت شکوهمندانه ای را تجربه کرد ، این بازگشت به یمن خواست واراده هواداران بیشمار این تیم در ادامه راه از یک روند رو به رشد طبیعی نیز برخور دار شد تا هیچ عقب گردی را تجربه نکند .

روز سه شنبه 19 خرداد ماه 1388 روز با شکوه وبیاد ماندی برای همه دوستاران فوتبال تبریز خصوصا هواداران میلیونی تراکتور سازی بود که در اخرین بازی در باتلاق دسته اول توانست با پیروزی در مقابل آلمنیوم هرمزگان جواز حضور در لیگ برتر را بعد هفت دوره بدست آورد .شب بیاد ماندی وپر هیجان که در هر کوی برزنی یکپارچه شادی ونشاط بود وانگار دنیا را تقدیم این مردم کرده بودند، اینک بعد گذشت سه سال از آن اتفاق شاهد ادامه همان شور ونشاطی هستیم که ثابت می کند که شادی روز سه شنبه 19 خرداد یک اتفاق برای آن روز نبوده است .


تراکتور سازی بعد حضور در دوره نهم لیگ توانست در رده هفتم جدول پرونده خود را بسته ودر فصل دهم با طی کردن روند رو به رشد خود رده پنجم را از آن خود کند هر چند شاید کمی تدبیر می توانست این تیم را در همین دوره هم آسیای کند .

فصل یازدهم پروسه تکاملی این تیم با بکار گیری یک مربی با تجربه که عنوان بهترین مربی دهه اخیر را یدک می کشید وارد فاز دیگری شد ، تراکتور سازی از شروع تا پایان فصل یازدهم کماکان بعنوان یکی از مدعیان جام مطرح شد ونشانه های بزرگی در فوتبال ایران را بار ها در کنار دیگر مدعیان به اثبات رساند .


 اینک در پایان لیگ یازدهم یکبار دیگر جشن تاریخی برای این تیم تکرار شد واگر جشن 19خرداد 88 منجر به خود نمایی این تیم در رقابت های داخلی شد ، امید واریم جشن 22 اردیبهشت 91 نیزسرآغاز حرکت رو به رشد وتکاملی این تیم در سطح قاره آسیا باشد ، تا شاهد حضور شایسته نماینده دیگری از کشورمان در عرصه های بین المللی باشیم .

 

به امید موفقیت روزافزون تیم محبوب تراکتورسازی در آسیا

/ 0 نظر / 48 بازدید